عرضه Galaxy Buds جدید سامسونگ به‌ عنوان رقیبی برای ایرپاد اپل

1398/11/02

 ایربادهای Galaxy Buds شرکت سامسونگ، از بهترین ایربادهای بی‌سیم بازار هستند و موفقیت فروش آنها موجب شده است که سامسونگ، نسخه جدیدی از این ایربادها را روانه بازار کند.
 
به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Techradar، درخواست تأییدیه مجوزی که سامسونگ به‌تازگی به کمیسیون ارتباطات فدرال ارسال کرده است، نشان از وجود «هدست بلوتوثی» جدیدی دارد که تائید کننده وجود ایربادهای جدید سامسونگ هستند. شایع شده است که این ایربادها پاسخ سامسونگ به ایرپاد پرو اپل با قابلیت حذف نویز می‌باشند که با عمر باتری 12 ساعته عرضه خواهند شد.

 
با نگاهی به این درخواست دریافت مجوز، متوجه می‌شویم که ایربادهای جدید یاد شده از باتری 300 میلی‌آمپر ساعتی استفاده می‌کند و قاب شارژ کننده آن هم باتری 600 میلی‌آمپر ساعتی دارد. پیشرفت این سازه، زمانی به‌درستی درک می‌شود که بدانیم ایربادهای فعلی از باتری 150 میلی‌آمپر ساعتی و قاب شارژ کننده 300 میلی‌آمپر ساعتی بهره‌مند شده‌اند.
 
اگرچه این سند، موارد زیادی را در رابطه با جزئیات و مشخصات داخلی ایربادهای جدید عرضه نمی‌کند، اما نشان می‌دهد که تاریخ عرضه این دستگاه‌ها بسیار نزدیک است.
با شروع نمایشگاه CES 2020 در چند هفته آینده می‌توان انتظار داشت که این سازه در این رویداد بزرگ فناوری رونمایی شود.
 
با این‌ حال، از طرفی از آنجایی‌ که آخرین نسخه از Galaxy Buds همراه با گلکسی اس 10 به بازار عرضه شد، احتمال می‌رود که نسخه جدید این دستگاه نیز با گلکسی اس 11 روانه بازار شود. پس به‌ این‌ ترتیب باید تا تاریخ رونمایی از گلکسی اس 11 در ماه فوریه صبر کنیم.

اخرین اخبار