توسعه رویکرد سیستمی شرکت مهندسی فن آور معادن و فلزات (MMTE) با تامین سیستم اموال و دارائی ثابت و سامانه آنلاین دستیار جمعداری اموال

1400/05/05

 

mmte

توسعه رویکرد سیستمی شرکت مهندسی فن آور معادن و فلزات (MMTE)

با تامین سیستم اموال و دارائی ثابت و سامانه آنلاین دستیار جمعداری اموال

 

تکمیل سطح بهره برداری از سیستم های یکپارچه MIS

     شرکت مهندسی فن‌آور معادن و فلزات (MMTE) با سرمایه‌گذاری اولیه شرکت MME در سال ۱۳۸۱ تاسیس گردید. هدف از تاسیس این شرکت، انتقال تکنولوژی روز دنیا به ایران و بومی‌سازی آن در فرآوری فلزات و صنایع معدنی داخل کشور، تلاش در جهت جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی، افزایش بهره‌وری و صدور خدمات فنی و تجهیزات در این حوزه می‌باشد. این شرکت در چارچوب یک موسسه اقتصادی و با رعایت اصول فنی و کیفی، در زمینه‌های مطالعاتی، طراحی و مهندسی، تدارکات، اجراء، مشاوره و نظارت، بهره‌برداری و مدیریت پروژه‌های صنایع معدنی و فلزی در کشور فعالیت می‌کند.

      MMTE بر پایه تجارب و دست‌آوردهای غنی حاصل از تلاش مهندسان و کارشناسان وکسب استاندارد‌های بین‌المللی و با حضور فعال خود در مجموعه‌های بزرگ فولادی توانسته در فرآیند طراحی و اجرای پروژه های صنعتی با افزایش ظرفیت تولید آهن اسفنجی و فولاد‌سازی افتخاری بزرگ برای کشور عزیزمان به ارمغان بیاورد.

     با توجه به پیشینه مناسب بهره‌برداری از نرم افزارهای یکپارچه رایورز در حوزه مالی طی 6 سال گذشته،  شرکت MMTE در بهار 1400 به درخواست مدیریت محترم این شرکت و در راستای تکمیل سبد محصولات و ارتقاء سطح بهره‌برداری، تامین سیستم اموال و دارائیهای ثابت به همراه سامانه آنلاین دستیارجمعداری اموال را هدف‌گذاری و عملی نمود.

   در حال حاضر این دو سیستم در حال استقرار می‌باشند و پیش‌بینی می‌شود تا پایان تابستان 1400 عملیاتی گردند.

اخرین اخبار