حضور شرکت مهندسی نرم افزار رایورز در همایش چالش ها و فرصت‌های حسابداری و علوم مالی در عصر نوین به مناسبت بزرگداشت روز حسابدار (دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال - در 15 آذر ماه )

1400/09/24

 

همایش روز حسابدار

     به مناسبت بزرگداشت روز حسابدار، همایش چالش‌­ها و فرصت‌­های حسابداری و علوم مالی در عصر نوین در روز 15 آذرماه سال جاری، در محل سالن همایش هتل بزرگ ارم با حضور جمع کثیری از اساتید، دانشجویان، کارکنان و مسئولین دانشگاه به صورت حضوری و آنلاین برگزار گردید.

     در ابتدای این همایش که گروه شرکت‌­های مهندسی نرم ­افزار رایورز نیز در نقش اسپانسر در برگزاری آن مشارکت داشت، آقای دکتر رحمانی نیا رئیس گروه دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال در مقطع دکترا و کارشناسی ارشد، هدف از برگزاری این همایش را بزرگداشت روز حسابدار، تقدیر از پیشکستوتان این حرفه و تبیین آخرین تحولات ایجاده شده در حرفه‌­ی حسابداری عنوان نمود.

     همچنین آقایان دکتر نادریان مدیر موسسه حسابرسی مفید راهبر و دکتر رهنمای رود پشتی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران، در خصوص حسابداری و تحولات نوین با موضوع جایگاه هزینه فرصت از دست رفته دراقتصاد و حسابداری،  تحولات در ویژگی‌­های کیفی اطلاعات حسابداری و جایگاه پژوهش در حرفه حسابداری سخنانی ایراد نمودند.    

     در ادامه نیز آقای دکتر سلماسی _ رئیس دانشکده محیط زیست  در سخنرانی خود به معرفی و نقش حسابداری در بحث ESG  (گزارش­‌گیری محیط زیست، گزارش‌­­گیری مسئولیت اجتماعی و مرتبط با دولت) پرداختند و در خاتمه هدایای نفیسی توسط آقای دکتر خالدی - رئیس دانشگاه آزاد تهران شمال به برگزارکنندگان و نمایندگان اسپانسرها اهداء گردید.

    در این همایش، گروه شرکت­های مهندسی نرم افزار رایورز که در ردیف اسپانسرهای اصلی در آن حضور پیدا نمود، محصولات و خدمات نوین و روزآمد خود را به شرکت کنندگان معرفی نمود.

اخرین اخبار